Disponujeme dvourychlostní automatickou zouvačkou pro montáž a demontáž pneumatik osobních a lehkých užitkových automobilů. Model pro profesionální použití vybavený tlakovým dělem, pneumaticky ovládaným sklopným ramenem, pneumaticky ovládaným posuvem a zdvihem montážní patky a navíc pneumatickou montážní hlavou.
Jedná se o systém, kdy není potřeba používat montážní páku a zejména odpadá riziko poškození ALU a jiných typů kol montážní pákou, jak je tomu u klasických typů zouvaček.
Pomocné montážní rameno „uniroller“ je nepostradatelným pomocníkem při montáži pneu sportovních vozů, nízkoprofilových pneumatik či pneu s velmi tuhou patkou, kdy je montáž obvyklým způsobem značně náročná, ne-li nemožná.

Nová generace automatické 3D vyvažovačky.
Vyvažovačka je řízená mikroprocesorovou jednotkou za použití vylepšených typů senzorů, při použití součástek nejvyšší kvality. Automatické načítání hodnot vzdálenosti, průměru a nově i šířky kola pomocí elektronického měřítka. Zobrazení všech údajů probíhá pomocí digitálních ukazatelů.
Vyvažovačka umožňuje statické i dynamické vyvažování včetně speciálních programů pro různé tvary ALU disků, včetně individuálního programu ALU-S. Vyvažovačka disponuje i speciálním programem pro rozdělení závaží za paprsky ALU kol, tzv. skrytou aplikaci závaží.